| anonim_4396 a întrebat:

Dci sunt inebunit dupa ea (e o fata draguta sensibila, de multe ori cand ne intalnim sta foarte mult timp aproape de mine, vorbim mult si fata in fata si pe mess-de la ora 7 pana la 2 noaptea-, ma lasa sa o imbratisez, si am incercat din rasputeri sa o fac sa se simta bine alaturi de mine)da nu sunt sigur daca ea ma place sau nu va rog spuneti-va si voi parerea si daca stiti ziceti-mi c sa fac ca sa-mi dau seama daca e asa si cum as putea sa o cuceresc?

10 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Te place cu siguranta! Daca te lasa sa o tii in brate si vorbiti pe mess asa de mult bineinteles ca te place! Daca nu te place (dar nu este posibil sa nu te placa) comporta-te bine cu ea, nu fii salbatic sau altceva.

| Mya a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci iluzii... posibil ca doar sa se simta foarte bine in compania ta si nu sa se simta si atrasa de tine.Insa trebuie sa fie anumite gesturi, priviri, care sa-ti dea de inteles daca vrea mai mult decat o prietenie...incepe prin a face glume de o eventuala relatie intre voi si vezi cum reactioneaza.Sugereaza-i subtil aceasta idee... dar cu grija, altfel risti sa strici o prietenie frumoasa.

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa aveti o discutie in acest sens decat sa te tot intrebi. Mie imi place franchetea, poate si ea apreciaza acest lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că ai nevoie de sfatul altora, deoarice tu cu siguranţă ştii răspunsul la această întrebare, pur şi simplu fi mai încrezut în tine şi nu prea îi arăta că mori după ia.

| rina a răspuns:

Clar ca te place! continua sa incerci s-o faci sa se simta bine... o s-o atraga si mai tare! bafta!

| diavolitza a răspuns:

Eu am multe relatii de amicitate si ma comport ca in descriere, dar asa ma comport si cu cine imi place deci doar ea poate stii daca te place sau nu, deci ntreabo sau dai mai multe semne daca esti timid ea se va prinde cu siguranta

| kiska a răspuns:

99 la suta ca te place si ea! incearca sa ii dai de intzeles ca o placi... fai mai multe komplimente! bafta!

| lo_7929 a răspuns:

Si la mine e la fel.doar ca eu il plac pe elhee hee. dar nu vreau sa imi stric prietenia cu el.mai bine o las asa ca o sa imi treaca.pai daca vorbeste cu tine mult si vrea sa va si intalniti inseamna ca te place(zic eu)sunt la fel ca ea...ai putea sa ii spui ca o placi...baftawinking

| pauza a răspuns:

Din tot ce ai scris aici pare ca te place ff mult...acum e partea mai dificila pentru unii.sa spui ce sentimente ai pentru ea. spune-i tot de simti in fata si daca nu vrea sa fie cu tine.inseamna ca e fraiera. fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in aceeasi situatie ca tine si sunt fata sigur te place fi sigur de asta asa face si el cu mine al plac dar el nu stie sau poate stie deci 100% k te place