| MiKuTzZzA a întrebat:

De 2 - 3 saptamani... tot ies afara (in fata blokului)...sh joc pinpong, cu niste cei de la bloc...si ...imi place de un baiat... dar, nu stiu daca sh lui ii place de mine, cand stama fara el se uita la mine si daca ma uit si eu zambeste...[azi cand i-am dat mingea de pinpong m'o prins de mana]... oare ma place chiar daca diferenta de varste este de 5-6 ani?straight face...plss raspundeti-misad

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lipsa de comunicare își spune cuvântul în situația voastră.
Ultima soluție: stai cu el de vorbă.
Atenție: aparențele înșeală, mare băgare de seamă.
Pa, pa.

auran
| auran a răspuns:

Pai daca am lua in considerare raspunsul dat de tine la intrebarea "De ce iubesc si nu sunt iubita?", ar trebui sa stii singurica raspunsul la intrebarea ta
oricum, dupa parerea mea ar trebui sa stai in banca ta daca te gandesti la o relatie mai mult decat prietenie - nu de alta dar, s-ar putea sa fii deceptionata

| bibitza a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el deschiswinking
dar tu cati ani ai?

| AllenTJ a răspuns:

Eu zic sa inveti sa scrii corect ca noi sa te putem ajuta mai rapid si sa nu stam sa descifram ce ai scris.
Daca e diferenta de 5-6 ani tu cati ani ai? 14?

| andi a răspuns:

Nu conteaza diferenta asta de varsta, eu zis ca incepeti sa va jucati de-a v-ati ascunselea si sa mergi dupa el...atunci afli daca te place cu adevarat...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.indrazneste mai mult.nu cred ca diferenta de varsta eu piedica.

| meioana a răspuns:

...Cauta-ti pe cineva de varsta ta... e mai bene asa...la inceput nu conteaza varsta dar cu timpu conteaza... u vei vrea ceva si el altceva si tot asahappy