| Bbee a întrebat:

De 2 saptamana m-am certat cu prietenul meu, de fapt eu i-am inchis pentru ca era o convorbire aiurea, vorbeam la tel. Dupa o zi eu i-am dat mesaj : ^M_am suparat aseara dar mi-a trecut, dar se pare ca tu nu vrei s lasi de la tine; Inteleg tacerea ta si o sa te las in pace ^. Stiu ca am gresit si eu ca i-am trimis mesajul asta, dar deja au trecut 2sapt si nu am vb delocsad e deja prea mult, noi mai stateam suparati dar in cateva zile ne impacam, acum deja e mult prea mult, si nu intelegconfused oare chiar nu mai vrea sa ne impacam sau e doar orgoliu? Un sfat, please:*

3 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Mai de graba orgoliu...si sincer as face la fel. Cu un asemenea mesaj primit si cu telefonul inchis in nas, pfai.
Scuze?

| aLiNtUshQa a răspuns:

Hmm` pai e cam greu sa intelegi ce e in capul unui baiat )) dar poate ca chiar s-a saturat de tine sau de certurile voastre si cearta asta a fost un prilej bun de ati intoarce spatele.insa nu pot spune cu precizitate caci intr-adevar poate fi doar un orgoliu.succes

Răspuns utilizator avertizat