| lololololol a întrebat:

De 2 saptamani jumatate ies cu un baiat putin mai mare decat mmine, si mai matur. Nu e o problema asta. Eu sunt destul de matura atat fizic si psihic... Problema apare aici: ieri, cand eram pe fb, am vazut in prietenii lui o fata care avea poze cu el 2 impreuna, am adaugato la prieteni si cand ma acceptat, am intrebat-o daca ei 2 sunt impreuna, dar nu i-am zis nimic despre relatia noastra... Ea a zis ca da. Mai tarziu, l'am intrebat pe el daca ei 2 sunt impreuna, si el a zis ca nu, ca doar fata il place pe el, dar el ma iubeste pe mine. L'am intrebat pe unul din prietenii lui daca iubitul meu are prietena ( pentru ca inca nu am facut relatia publica) si el a zis ca nu are. Iubitul meu imi zicea ca nu ma utilizeaza, ca u iese cu fata aia, si ca ma iubeste intr-adevar. Dar eu nu stiu ce sa cred. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Mie sincer mi s-ar parea foarte ciudat, daca prietenul meu, nu ar face relatia noastra publica, m-as simti jignita mai ales, afland si ca o fata are poze cu prietenul meu si zice ca este impreuna cu el. Mi s-ar parea foarte ciudat! Si as intreba-o pe fata aceea care are poze cu el, de cat timp sunt impreuna si daca il iubeste, daca vorbeste des cu el. Voi doi cat timp petreceti impreuna?
Poate fi doar o farsa oricum, ca si eu ii faceam asemenea farse iubitei tipului care-mi placea. In final eu pierdeam normal. laughing

Ceea ce cred eu este ca trebuie sa-l supraveghezi putin pe prietenul tau.

| marla a răspuns:

Cata-ti de treaba, totul e okay big grin

| username_8290 a răspuns:

Daca nu o place de ce face poze cu ea si le mai si pune tipa` pe fb? scuze draga, am prietena. da si lui ii place de ea sau ii place sa i`se faca curte...

| NinaY a răspuns:

Ei bine, se poate sa fi facut cineva poza pentru a se folosi de ea pentru a indeparta pe orice fata de el, dar odata ce toti spun ca nu sunt impreuna, si nici el, poate ca nu e asa...

| babygyrl a răspuns:

Aici pot fi doua variante:ori el are grija sa nu afle nimeni si le-a spus tuturor ca el nu are prietena sau sa iti spuna tie asta, ori el chiar te iubeste si acea fata il place dar nu sunt impreuna. Acum nu stiu vezi ce se mai intampla in continuare poate chiar te iubeste, vei vedea. Adevarul iese la iveala cat de tarziu.Pa

| Euu12 a răspuns:

Poate sa aiba dreptate si el dar si ea, de ce nu ati facut relatie publica se ascunde el de ceva sau? iesiti impreuna mai uitate peste telefonul sau si vei afla... in general baieti au un mod frumos de a mintii ...nai ideelaughing

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu zic sa il crezi si ca este doar o fantezie a fetei aceleia, doar ca sa se mandreasca la prieteni sau sa le faca pe posibilele lui prietene sa se indeparteze de el.Si apoi, a mai intervenit si prietenul acela al lui, inca un motiv in plus sa il crezi.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul e gay si incearca sa para bigam?!