| schumpik a întrebat:

De 2 zile am o scurgere alb-galbuie si niste mancarimi si usturimi... ce e? dati-mi sfaturi ceva va rog...

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

La sigur ca ai vreo infectie ceva, urgent la medic, totul va fi binewinking

| mihaa a răspuns:

Eu cred ca e cistita, asa se numeste boala, o infectie la ovare, mergi la medic, de la o basnala raceala, poti face complicatii, cistita netratata, duce f repede la cistita hemoragica si atunci belea pe tine, mergi la medic, lasa rusinea

| Ursulet a răspuns:

Este posibil sa ai candida.Mergi la medic cat mai repede.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un ginecolog.

| stef_6862 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie acum. cred ca e candida ca am mai avut odata.mi-au dat ovule sh o pastiluta.nu stiu ce sa fac.nu vreau sa mai merg la medic