| tanytaniutze a întrebat:

De 3 sap am inceput sa vb cu un baiat pe mess el avea prietena dar de ceva vreme sau des iar ac noi 2 ne spunem totul doar ca el cred ca icepe sa placa o fata eu ce trebuie sa fac sa ii spun adevarul adica ca il plac sau sa il las ca fata aceea? imi e teama ca daca o sa ii spun toata pr noastra o sa se destrame si nu vreau asta ce sa fac va rog ajutati-ma:X:X:X

2 răspunsuri:
| buturuga a răspuns:

Nu risti nu castigiwinking Dupa parerea mea ar trebui sa decizi ce e mai important pentru tine, sa vorbesti deschis cu el si veti decide impreuna ce e de facut, succes!

| andreydumy23 a răspuns:

Deci eu zic sa nu obligi baiatu poate ii ie rusine sa iti zica ca nu te place acum sincer nu te supara pe mine dar gandeste-te si la faza asta sh poate daca dumnezeu asa a vrut poate ii ie mai bine cu fata aia dar ori cum incearca sa fi bataioasa spui pana la urma in fata stii mie imi place de tine sh sunt geloasa ca imi zici ca placi alta fata sh chiar te iubesc sh vreau sa fiu cu tine ( astept funda )