| Cristina788 a întrebat:

De 5 luni vorbesc pe Facebook cu un băiat dar in ultima vreme nu prea raspunde la mesaje.

Mesajul apare bifat că l-a văzut, este online dar imi raspunde tocmai peste o oră.
De două săptămâni, face așa.
Înainte imi răspundea repede acum îi scriu mesaje si la fiecare intrebare imi raspunde în decurs de o oră.
Dacă il sun, deci sună ocupat si vorbește ore in șir.

Credeți că are pe cineva?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Cu siguranță exista o persoana (adică o fata) pe care o considera mai importanta decât tine. Încearcă sa nu ii mai scrii un timp sa vezi dacă te cauta el, și dacă te cauta cum o face. Dacă nu te cauta înseamnă că nu mai "prezinți interes" pentru el.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are altele care asteapta la coada, tu te numeri printre ele. Cand cineva e interesat in tine nu te tine pe stand by asa mult

| RAY a răspuns:

Pierdere de timp vorbareala online, s-a saturat si el, bravo lui, e pierdere de timp, nu te allegi cu nimic, hai cu o fata culta ai ce vb dar sa cv asa aiureli nu vad rostul

| Marius22222222222 a răspuns:

O fi aflat ca te culci cu amicii Tai

| Alverto a răspuns:

Sunt sute de cauze. Una ar fi că poate i s-a întâmplat ceva in familie etc. Nu generaliza gândi du-te că e cu altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cum să îmi dau cu părerea daca nu stiu conversațiile dintre voi doi.

| oz_1736 a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea rezista. Cauta pe cineva mai aproape de tine

| anamaria82726 a răspuns:

Pai vorbiti de mult timp pe social media si nu va intalniti niciodata. E normal sa apara monotonie in discutiile voastre. Daca va mai si vedeati intre timp si erati prieteni sa zicem, subiectele tot apareau. Dar asa vorbiti doar despre ce faceti separat si cam atat. In astea 5 luni e foarte posibil sa se fi apropiat de o alta fata cu care se si vede. Din felul in care iti raspunde se da seama foarte clar ca si-a pierdut interesul. Si cand iti citeste mesajul deja se afla intr-o conversatie mai importanta si iti raspunde el mai incolo cand o incheie sau cand e plictisit. Asta putem intelege noi, dar raspunsul adevarat e la el. Eu zic ca poti sa il intrebi asa mai in gluma, de ce raspunzi atat de greu. Nu e nimic rau in intrebarea asta si o sa afli raspunsul

| Bozgi200 a răspuns:

Acum ceva timp văzusem o chestie pe Facebook. Într-o relație la distanță trebuie sa fiți de acord toți 4.

| BogdanM275 a răspuns:

Sunt două posibilități ori băiatul respectiv, nu mai e interesat de tine (Adică ai început să devii plictisitoare pentru el) sau a doua are pe altcineva și nu știe cum să îți spuna asta.

| xilef123 a răspuns:

Suna-l si intreaba-l, ar trebui sa-ti poti da seama singura din raspunsul lui