| lolitaa_6372 a întrebat:

De app o saptamana, ma inteapa pe sub burta,, si merg ff des la baie. d ce oare?

Răspuns Câştigător
| sirena1 a răspuns:

Cus iguranta ai racit. Poti face o vizita la un control si in cazul in care nu ai posibilitatea iti sugerez daca ai si usturimi spalari cu apa si bicarbonat in fiecare zi si normal sa ai grija pe unde te asezi (ciment, banci de fier, etc.) si cum umbli cu spatele gol happy

4 răspunsuri:
| anca13 a răspuns:

Ai racit.Usturimi la urinare nu simti? Ar trebui sa mergi la doctor sa iti dea ceva :*

| DeEAஐ a răspuns:

Rinichii!

| Adinuzza1 a răspuns:

Sunt de acord cu sirena1, ai grija de tine, nu mai umbla cu spatele gol, dai intr-o anexita minunata

| Blue17 a răspuns:

Ai racit la burta! Ai grija de tine!