| ciksoook a întrebat:

DE aproape 2 ani ma vad cu un baiat. dar parca pentru ambii era ceva joc si acum suntem impreuna dar sa intimplat ca el a plecat peste hotare ...si el spune ca ma place si vrea sa fie cu mine. dar am mereu dubii ca ne vom desparti. SA fie asta doar in constientul meu?! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Daca e la distanta si nu va vedeti...nu cred ca o sa reziste mult... doar prin niste vorbe la telefon sau o discutie pe mess.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Depinde de relatia care o aveti... daca exista iubire, poate rezista relatia, dar daca nu..., depinde de cat timp sta el acolo, sa nu crezi ca niste vorbe pot sa mentina relatia, ci sentimentele...

| CevaNormal a răspuns:

Pai te vezi? sau sinteti impreuna? inseamna ca trebuie sa vb cu el, sa dai frau liber emotiilor, sentimentelor, si dupa reactia lui vei sti ce va fi pe urma,

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Fao nicio relatie la inceput nu e de durata.

| r8driver a răspuns:

Sper sa reziste... a mea nu a rezistat, eu am plecat si ea s-a dus nu stiu cu cine dar nici nu ma intereseaza ca n-o iubeam.Devina cred ca am fost amandoi.

| r8driver a răspuns:

Hei... am uitat, mersi pentru sfatul care mi-l-ai dat. SUCCES.