| helena_9804 a întrebat:

De cand a aflat ca imi place de el se poarta mult mai frumos cu mine, vorbim mai des si ne intelegem foarte bine.intr-o zi cand alergam cu o prietena pe culoar la scoala m-a prins in brate si m-a aparat ii spunea sa ma lase in pace si din astea, ieri cand ma tineam de mana cu un coleg de-al lui in gluma a venit la noi si parea gelos si multe chestii din astea...problema e ca asa se mai poarta cu unele fete dar parca nu chiar asa... oare ii place de mine?

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

De obicei chestiile astea ar trebui sa iti dea de inteles ca nu ii esti indiferenta
Da, te place.Acuma ca tot stie ca iti place de el, ai putea sa il intrebi chiar si tu daca ii place de tine.

| Anecherry a răspuns:

Eu cred ca da, si prin faptul ca a aflat ca il placi la entuziasmat oarecum; oricum daca vrei sa fii sigura poti sa discuti cu el pe tema asta, daca nu esti prea timidahappy.

| babygyrl a răspuns:

Cred ca da, poate ai ocazia sa fi cu el.

| anonima16 a răspuns:

Posibil sa ii placa de tinewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste foarte foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ii placa ai grija sa nu isi bata joc de tine...