| flrnnn0202 a întrebat:

De cat trebuie sa o aiba un baiat pentru a satisface o fata? As dori raspunsuri in special de la fete, cu cat si-ar dori ele big grin.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De 10-15 minute ar trebui sa o aibe, macar.

| Raven a răspuns:

Fiecare femeie o are diferită, adâncimea unui vagin se situează undeva între 7.6–17.7cm, mărindu-se cu aproape 4 cm în momentul excitației. În concluzie, unora le place un penis de 20cm în timp ce alteia i s-ar părea că i se duce până-n gât.

| Andrei283 a răspuns:

Ma tine 20 m si marime 21cm e suficent

| Ionelymary a răspuns:

Cand o sa iti intalnesti fata visurilor mărimea si minutele, secundele si orele nu vor mai conta. Timpul va sta in loc. Si va fi etern. Sper sa o gasesti!