| Brotacelu a întrebat:

De cate ori esti abordata de un baiat zilnic? [o medie] De la ce varsta ai observat ca numarul abordarilor creste?

Răspuns Câştigător
| ghem a răspuns:

Pai si daca te abordeaza si cersetori si drogati si aurolaci se pune?rolling on the floor)) guess not trebuie sa stii sa ti alegi publicul tintarolling on the floor))))

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Cine sta sa numere?laughing

| alexa a răspuns:

Oooooo da... poate am zile in care nu sunt abordata de niciun baiat
si cum a zis si ghem de multe ori te abordeaza si alti nebuni...si astia de obicei sunt in numar mai mare pentru ca baietii normali nu prea stau sa abordeza o fata pe strada
si o data cu cresterea in varsta creste si numarul abordarilorhee hee
nu stiu mi se pare aiurea intrebarea, dar na...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii, zilnic sunt abordate de barbati numai prostituatele\, al caror scop este acesta. Femeile normale au alte prioritati, au o viata, nu se lasa abordate de barbati la intamplare.

| catalina_2916 a răspuns:

Sunt abordata de 2-3 ori p zi, dar asta nu insemna k le dau atentia...pai eu am observat ca numarul abordariilor incepe de la 14-15 ani cand se produc unele schimari in corpul tau, cand noua, fetelor ne cresc sanii, cand avem un fund mai indraznet...in fene...cand capatam trasaturi ce artag pribiriile baietiilor/barbatiilor...

| Brotacelu explică:

Scopul intrebarilor este urmatorul daca o fata are in medie 3 abordari pe zi, trei zile pe saptamana, cel mai pesimist numar posibil, timp de 4 ani 19-23 inseamna aproape 10 000 de abordari - nu e de mirare ca fetele s-au saturat de abordarile obisnuite de genul "ce faci, " "de unde esti" etc. E clar motivul pentru care trebuie sa fiu diferit in adresarea initiala pentru a atrage interes.raspuns dedus din celelalte raspunsuri.