| Lily23466 a întrebat:

De câte ori pe saptamana ar fi recomandat contactul sexual? De exemplu eu sunt casatorita cu soţul meu legal cu acte şi avem contact sexual de 3 ori pe saptamana.Credeţi ca e bine?

9 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

E foarte bine de 3 ori pe săptămână, dacă așa simțiți, așa faceți, nu e o regulă ca toată lumea să facă la fel, fiecare cuplu e diferit, unii fac mai des, alții mai rar, asta nu înseamnă ca vreunii din ei sunt anormali, fiecare face cum și când simte.

| Miruna333 a răspuns:

Daca voi simtiti ca este ok, e bine. Pentru mine ar fi putin, dar acum conteaza si programul, si prioritatile. Cu cat mai mult, cu atat mai bine

| Violleta2022 a răspuns:

De cate ori aveti chef, ca aici nu-i cu recomandare depinzand de libidoul fiecarui cuplu si de cat de potent este barbatul.

| mihai69 a răspuns:

Normal este de 2√3 ori.
La voi e cam puțin...
rolling on the floor
Pe bune?!? Trebuie prograre pentru sex? O faci de câte ori ai poftă și te simți bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu erati cu acte trebuia doar de 2 ori

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte bine.

| MarianWLF a răspuns:

Cat mai mult big grin

| darrio2007 a răspuns:

De cate ori aveti poftă.

| ania a răspuns:

Daca sunteți multumiti amandoi, de ce nu?
Cartea Creatorului, Biblia spune in 1 Codinteni 7:5 sa nu va lipsiti unul pe altul de datoria de soru, adica e pacat sabiti refuzi sexual parteneryl de casatorie.