| I'mPerfect(a)! a întrebat:

De cate ori pe zi se masturbeaza un baiat? Fara raspunsuri gen : depinde de baiat.Mersi!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, ritmul fiziologic este de 2-3 masturbari pe saptamana, Restul e abuz.

14 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Până simte că s-a săturat!

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca odata pe zi.
Mai sunt si nebuni care ii dau in cap pana intra gogu in hibernare.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Păi dacă depinde de băiat vrei să te minţim?
De exemplu eu deloc, dar ştiu altul care o face de câteva ori pe zi...

| adi4ever a răspuns:

Pana i se ofileste cuculaughinglaughinglaughing

| marcelan25 a răspuns:

Daca nu are o iubita, pana se satura. happy

| gingasull a răspuns:

Depinde... nu este un anumit nr de m.a.s.t.u.r.b.a.r.i. pe zi, fiecare o face de cate ori crede ca este necesar pentru a se relaxa complet, eliberandu-se de toate tensiunile care se acumuleaza in corp, datorita lipsei actului s. e. x. u. a. l. happy

| andreea7520 a răspuns:

Normal că depinde de băiat, doar nu sunt toti la fel happy

| NoName0011 a răspuns:

Crezi ca se mai opresc?laughing

| zatz a răspuns:

Depinde de prietenalaughing)

| dana1986 a răspuns:

Pana il doare mana.

Răspuns utilizator avertizat
| pacman a răspuns:

Pe zi? in jur de 1 data pe saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol chiar depinde de baiat mie imi ajunge o singura data, rareori de 2 ori, altii sunt chiar nesatuli

| oxana_4417 a răspuns:

Un barbat se masturbeaza in fiecare zi a saptamanii cand are timp! mai mult de jumatate din zi de gandeste la sex! concluzia o stiti si voi! usor cu mainile totusi, sa nu faceti bataturi