| ticu a întrebat:

De cate ori se masturbeaza o fata pe zi?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Nu cred ca se masturbeaza in fiecare zi... Poate de 7-8 ori intr-o luna...

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de libidou, daca are o relatie sexuala, etc!

| rebeca a răspuns:

Deci andreeag merita o fundita.Bravo.
Ticu hai ca iti dau eu raspuns serios, fii atent/a, sunt doua posibilitati, daca nu are iubit cam de cate ori i se scoala...("parul in cap")...pentru ca nu ar avea ce sa o opreasca daca isi doreste, iar daca are iubit in functie de cat de satisfacuta e de acesta.Cam asa sta treaba.

| rebeca a răspuns:

Acum chiar ma pui pe ganduri, la intrebarea lui "anonima" care vroia site-uri cu jocuri erotice, i-ai spus ca e bestiala?
Măi esti fenomenal.Bravooooooo laughing laughing laughing
Acum nu ma mai mira intrebarea ta.
Da-i bataie in continuare

| Ana a răspuns:

De cate ori vrea, oriqum nu mai mult decat o faci uwinking

| Drums a răspuns:

Nu stie nici ea sigur, crede ca cel mai indicat este sa vina p TPU si sa intrebe de cate ori se masturbeaza celelalte. succeshappyhappybig grin:big grinbig grinbig grin

| ELD a răspuns:

laughingintreab`osmug fiecare cu placerile eilaughingrolling on the floor

| madia a răspuns:

De cate ori vrea...

| LauraSpataru a răspuns:

Depinde de varsta, mentalitate, religie, stare materiala/sociala... Unele nu o fac deloc, altele poate de 10 ori/luna, iar o alta parte poate de cateva ori pe zi.

| Alina. a răspuns:

Inca nu sa facut un sondaj pe treaba asta laughing. Ce pot sa zic este ca depinde de preferinte /de fata etc. tongue

| hd04wbw a răspuns:

De cate ori vrea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Error, unkown domain