| ArchangelKnight a întrebat:

De cate ori se masturbeaza o femeie pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La fel de mult ca tine!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde de nevoile si conceptiile fiecarei femei.Sunt fete care nu se masturbeaza,in schimb sunt fete care din cand in cand o face. Apoi,mai sunt si fete care o fac foarte des,nu exista o regula,fiecare femeie e diferita, unele nu trebuie sa se masturbeze pentru ca probabil au un partener stabil, etc.

| Ana a răspuns:

De cate ori are chefwinking

| Hiuga0 a răspuns:

Intrebare stupida!

| iiMellyx3 a răspuns:

Daca ii place unei femei sa se masturbeze e treaba ei poate sa o fata de 1000 de ori sau de cate ori vrea ea depinde de fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 47938820940 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.toate