| arcticx a întrebat:

De cate ori va masturbati pe saptamana?
PS: Intrebare adresata baietilor, dar pot raspunde si fetele daca vor.

5 răspunsuri:
| demon a răspuns:

Ooo sti ca o sa le fie rusine la baietei sa iti raspunda la intrebarea asta laughing si cred ca fiecare se masturbeaza de cate ori are chef si cand are chef nu cred ca isi noteaza

| Malvina24 a răspuns:

Eu nu fac asa ceva! nu am nevoie...

| tibiXpire a răspuns:

Asa-i,, cum spune demon,, cand iti vine faci cai bine laughing

| tim a răspuns:

Deci mi-am pierdut carnetelul de notite. de cate ori pe saptamana? ba dar nu ar trebui deloc, bine acum decat sa-ti explodeze prunele. mai faci si compromisuri uneori, nu?! incearca cat mai rar posibil, stiu ca asa faceti toticrying

| kennyspark a răspuns:

Daily. si daca intrebi asta ma intreb cum mai ai timp de TPU