| Spaiky a întrebat:

De cateva zile am inceput sa ma masturbez si am pe "cap-ul" penisului niste puncte galbui si foarte mici, dar nu pe toata zona capului doar in zona erectiei. Ce poate fii?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Trebuie sa-l speliwinking
si nu exista zona erectiei...erectie se numeste cand ti se scoala

| Spaiky explică (pentru Bogdan1o):

Deci nu este nimic grav? Dau funda.

| Bogdan1o a răspuns (pentru Spaiky):

Foarte serios iti spun si sincer, nu e nimic grav, daca il speli se ducewinking

6 răspunsuri:
| Jozefina a răspuns:

Hhh...dap mai rareste si tu labutza ca si normal sa ai astea dac rozi cit stai)) nai nimic gra, fa o pauza si la mina si la penis.bafta!

| XVCDG a răspuns:

Trebuie sa il speli, pentru ca te-ai masturbat pentru prima oara lichidul seminal este foarte concentrat si de aceea te-ai murdarit.

| TeddyAn a răspuns:

Exces de labă!

| Spaiky explică (pentru TeddyAn):

Serios? Fara glume! Chiar este adevarat? Dau funda numai raspunde cu sinceritate!