| simplej a întrebat:

De cativa ani nu am chef de nimic si trece timpul fara sa simt nimic. Ce sa fac ca sa simt ca traiesc? Credeti ca am starea asta din cauza ca am 20 de ani si n-am avut niciun iubit?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Offf...90%dintre toti cunoscutii mei care au in jur de 20 de ani se plang de acelasi lucru. Nu stiu sa iti explic ce se intampla, dar vad ca este un fenomen foarte extins. Ar fi bine sa aflam de ce se intampla asta...

| simplej explică (pentru Oana92):

Exact ma tot intreb DE CE sau CE ar trebui sa fac ca sa simt ca traiesc si nu gasesc raspunsul.

7 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

La intrebarea asta pot sa iti raspund sau sa te ajut daca vorbim mai mult, si eu am 20 de ani aproape happy, spune-mi daca vrei sa iti las id meu?

| HueyFreeman a răspuns:

Poate. Incearca niste adrenalina totusi, daca zici ca te-ai plictisit de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să ai starea asta dacă ai 20 de ani şi te trezeşti în fiecare dimineaţă cu gândul că n-ai avut niciodată un iubit, ce te vei face oare în privinţa asta? Dar dacă nu te trezeşti cu acest gând, n-are nicio legătură starea de spirit cu viaţa sexuală.

| Raiiiisa a răspuns:

Din moment ce ti-ai pus intrebarea in legatura cu iubitul,eu cred ca asta ar putea fi una dintre cauze.
Cred ca iti lipseste o persoana care sa fie alaturi de tine,care sa te iubeasca,sa te inteleaga si sa te sprijine,conteaza foarte mult sa ai o persoana dinaceasta langa tine.
Nu stiu cum de nu ai avur un iubit pana la varsta asta,nu e o problema sa nu ma intelegi gresit, doar ca cateodata se intampla sa ne lipseascva ceva si acesta se poate sa fie motivul.
Si vreau sa-l contrezic pe McNigel, starea de spirit chiar poate avea legatura cu viata sexuala, crezi ca cineva se simte bine daca simte nevoia si nu face.
Ai grija acum de tine si traieste-ti viata la maxim, pentru ca doar una avem si vezi ca si asta nu stim in care secunda o pierdem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Asta am zis şi eu. Dacă se trezeşte în fiecare dimineaţă cu gândul că ea n-a avut niciun iubit, normal că nu mai are chef de viaţă şi de nimic. Dar dacă nu se gândeşte tot la prostia asta şi nu simte nevoia asta, nu o va afecta cu nimic lipsa vieţii sexuale.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Prietene cauta sa faci bani, munceste documenteazate treci la urmatorul nivel gaseste metode sa faci tone de bani. Documenteaza-te cum sa faci un proiect nu mai sta.