| mariaioana72 a întrebat:

De ce am inainte de menstruatie cu cateva zile sangerari maronii inchise dar si rosii? Le am de vreo 4 zile, si peste 4 zile ar trebui sa vina ciclul, Cantitatea este foarte mica E prima oara, am avut si dureri abdominale, si comtact sexual in ultima zi dim ciclul anterior protejat stiu eu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la ginecolog ca nu-i normal si noi nu avem de unde stii ce boli sau probleme grave ai tu, daca sangerezi atata.

| DeeDee817 a răspuns:

Du-te la un ginecolog sa nu ai ceva. Ceea ce spui tu pare a fi sângele de implantare dar dacă tu zici ca te-ai protejat poate sa fie si altceva. Du-te urgent la un ginecolog

| mariaioana72 explică (pentru DeeDee817):

Am inteles ca sangerarea de implantare dureaza 2 zile, eu am de 4 zile