| Corina1325 a întrebat:

De ce ar spune un baiat tuturor prietenilor sai ca s-a sarutat cu o fata cand de fapt nu a facut asta? Tin sa mentionez ca fata nu e deloc draguta macar, ba din contra.

8 răspunsuri:
| Valeriu25 a răspuns:

Sa para "mai smecher" in fata prietenilor [parerea mea]

| Zabbyel a răspuns:

Sa se laude...
sau s-o enerveze happy

| neutrino a răspuns:

Trofeul ramane trofeu, de unde sa stie gasca ca este fals?

| canazar94 a răspuns:

Poate fata are bani sau e cunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s standardele trantite in societate de superficiali, sa faci sex cat de repede posibil dupa ce ti-a aparut parul pubian, inseamna integrare in societate. pentru unii si supravietuire.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa starneasca invidia si admiratia prietenilor lui.
Ca sa faca geloasa alta fata.
Ca sa provoace o anumita atmosfera in jurul respectivei fete,buna sau rea,depinde cum e privita in cercul vostru de cunoscuti.
Trei motive ti-am gasit, alege unul si ai raspunsul.
Te vei mai intalni cu aspectul asta in viata, multi vor declara chiar ca au "avut" o fata sau o femeie, e numai lipsa de educatie si dorinta de a atrage atentia la mijloc, din cauza ca alte merite nu are cel care inventeaza asemenea zvonuri.

| AdyAdeluş a răspuns:

Ar fi mai multe chestii... poate vrea sa se laude ca a sarutat o fata care poate e populara sau poate prietenii sai o simpatizeaza. Sau ar putea sa minta sa faca o alta fata geloasa. Numai el stie...bafta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate isi doreste sa ajunga la "alte chestii" cu fata respectiva, de aia a facut asta. E o prostie adolescentina, done that! laughing
Stai si te gandesti cum sa ajungi in situatia de a face sex cu o fata de la care nu vrei altceva, iar de plictiseala, bagi minciuni din astea, ca sa vezi ce parere au prietenii tai, daca te cred in stare sau nu... Trece la urmatoarea maturizare (sau asa ar trebui) laughing