| RAY a întrebat:

De ce ar vorbi o fata cu tine prin mesaje de mult timp?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Pentru ca-i plac conversatiile pe care le aveti si subiectele tratate. Nimic mai mult, nimic mai putin. Desi, in cazul tau, se pot schimba termenii ecuatiei.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Desi, in cazul tau, se pot schimba termenii ecuatiei?
adica vrei sa vi la nunta mea? ai sperante

| SilentRain a răspuns (pentru Lostlyric):

Bine gandit Lostlyric
#Eram sigura ca o sa faci asta Ray! Trebuia sa pun pariu, ca acum castigam eu sad

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da castigai un mic de 1 mai, hai ca til trimit prin posta virtuala, deci nimic mai mult nimic mai putin, nu ai ce face si imi dai mesaje misto

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ii place sa discute cu tine poate sa se sfatuiasca...

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Pai exista doua tipuri de fete: scrabe si tarfe care fac asa doar ca sa obtina atentie si duoa majoritatea fetelor le plac de acel baiat. O fata nu isi pierde timpul vorbind cu un baiat decat cu un scop*relatie*

| RAY explică (pentru Feelmeunderyourskin):

Sau cand te baga in zona prieteniei

| SkandallKamataru a răspuns (pentru RAY):

Cum am bagat-o eu pe Manuela love struck

| Ria2005 a răspuns:

PENTRU CA TE PLACE! E clar! Chiar daca zice ca nu te place minte

| RAY explică (pentru Ria2005):

Eu sper ca nu e grasa si ca nu ma vede ca pe cina ei