| IceCreamDoll a întrebat:

De ce asteapta un baiat sa-l caut? Care ar fi motivul? E deja a doua oara cand patesc asa cu el. Dupa o intalnire nu mai spune nimic. Mie mi se pare ciudat. Astept cateva idei de la voi.

Răspuns Câştigător
| lavyyy_6110 a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii. cand simt ca iti dai interesul sunt atrasi de tine si de aia multi prefera sa ii cauti tu, totusi daca tine la tine cu adevarat ar trebui sa te caUte el. fa-o tu pentru ultima data si explica-i ca te-ai saturat ca tu sa fi cea care face primul pas

| IceCreamDoll explică (pentru lavyyy_6110):

L-am cautat ieri, si i-am zis ca ma surprinde tacerea lui, la care el mi-a raspuns doar 'buna'.

| lavyyy_6110 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Mmm...pai si tu ai vrea sa ai o relatie cu acest baiat sau ceva?

| IceCreamDoll explică (pentru lavyyy_6110):

Nu cred, plus ca e mai mic decat mine cu vreo jumate de an. Doar prietenie...

| lavyyy_6110 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Baietii sunt complicati.

10 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Poate te place, dar e mai timid de felul lui. Poate se asteapta mereu sa faci tu primul pas. Daca il placi, si vrei ca o relatie intre tine si el sa existe ai nevoie de rabdare. Candva, o sa isi faca curaj si o sa faca el primul pas. Bafta! happy

| esco a răspuns:

Nu i-ai starnit interesul

| raducanumihaela a răspuns:

Poate ii este rusine, sau poate nu vrea o relatie cu tine. Ar trebuii sa va rezolvati problemele vorbind face-to-face.

| IceCreamDoll explică (pentru raducanumihaela):

Nu e vorba de nici o relatie, suntem amici, sau cel putin asa consider eu. El poate cu tacerea vrea sa para mai ascuns, exact ca sa ma atraga. Nu stiu ce sa zic.

| theprettylittleliars a răspuns:

Poate ca nu te place sau are pe cineva

| deeeayy a răspuns:

Poate nu sunt interesati de persoana ta