| AntipaticuPreasfant a întrebat:

De ce atunci cand barbatu vrea sa faca hata-hata, femeia refuza, barbatu rabda (bine, mai se duc si la femei) iar cand vrea femeia si barbatu nu fiindca poate e prea obosit dupa o zi de munca, urla?

2 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Nu se sincronizeaza, nu se potrivesc, nu doresc sa aiba rabdare( poate ), nu-si dau silinta, nu exista intelegere. Si, sunt egoisti.

| Mao a răspuns:

Aici te referi la femei că urlă? Îţi voi spune un adevăr despre fete / femei. Şi dacă nu ar avea orgoliu, toate ar fi de acord cu mine. Au gura mare! Înţelegi? De asta. Să vezi cum îmi dau femeile "stupid" acum. laughing