| nicoleee30 a întrebat:

De ce atunci cand partenerul meu imi freacaa zonaa genitala peste chiloti si pantaloni de pijama zona genitala devine umeda si uda si chilotii si trece si prin pantaloni.puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic exact dar pot zice ca se intampla asta deoarece... p!@&a se pregateste pentru... ma intelegi.

| sOg a răspuns:

Este un gay

| Miriamm a răspuns:

Ti se intampla asa pentru ca tu te exciti si corpul tau elimina un lichid, este ca si lichidul de protectye, acela cand iti curge mereu.

| lolytagirl a răspuns:

Offf oare cati ani ai?

| Miriamm a răspuns:

MEy dar caty ani ai tu?

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Probabil ca exista o mare atractie fizica intre voi, sau cel putin in cazul tau pentru el.

| FesCuDungi a răspuns:

Pentru ca te exciti! straight face pam pam! grreeeeuuu oh go on

| nicoleee30 explică:

Am 17 ani big grin