| karinyyyyy a întrebat:

De ce baieti isi inseala prietenele mai mereu? Au si ele o parte de vina
?

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Nu stiu cu exacitate de ce dar am sa iti spun ce cred.

Asa sunt baietii, se lauda la prietenii loc ca au 3 iubite de odata si iti dai seama cand afla iubita ca o insala face scandal deci. Asa sunt baietii mai...(stii si tu)

O zi frumoasa..pa pa

9 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Sunt baieti diferiti. De exemplu iubitul meu nu m-a inselat niciodata si stiu asta sigur. Am avut relatii in trecut unde iubitii m-au inselat si i-am intrebat de ce au facut asta si au spus ca au facut asta deoarece chiar daca ma comportam eu exemplar si puteam sa fiu si miss univers ei tot m-ar fi inselat deoarece asta este stilul lor si le place sa aiba mai multe iubite.

| yourfriend111 a răspuns (pentru Alexutsa_2737):

E numai vina fetelor.
Eu sunt baiat, dar nu sunt fidel si asta din cauza ca arat bine. Nu e vina mea ca am trasaturi frumoase, ca am ochi mari si verzi, sau ca ma duc zilnic la sala si la inot pentru a ma mentine in forma.
Dar partea cu inselatul sti cum sta...
Majoritatea baietilor nu isi folosesc creierul in luarea deciziilor asa cum faceti voi fetele. Singurul motiv pentru care iubitul tau nu te-a inselat este pentru ca nu a venit o fata frumoasa sa i se ofere. Pentru ca atunci nu ar mai fi gandit cu capu' ala care trebuie.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru yourfriend111):

Nu este numai vina baietilor, si fetele si baietii inseala in mod egal

| yourfriend111 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Sunt convins de asta. dar se poate ajunge la un compromis. nu-i asa? puppy dog eyes

Imi place avatarul tau :X:X:X

| Giulia97Anna a răspuns (pentru yourfriend111):

Mersi

| RAY a răspuns:

Ca sunt mai atrasi de sexul opus decat fetele de aia, plus ca ne maturizam mai greu

| Deanme a răspuns:

Eu as pune intrebarea invers. De ce fetele isi inseala iubiti mai mereu?
Cateodata exista vina deoarece nu se ofera persoanei iubite ce doreste si aceasta gaseste aceast lucru in altcineva. Alteori pur si simplu nu ai nici o vina vazad cealalta persoana mult mai buna decat tine.

| rebecca987 a răspuns:

Nu toti sunt la fel.Parerea mea este ca baietii inseala fetele pentru ca ele nu stiu cum sa se comporte cu ei. daca noi ii ignoram sau le vorbim in sictir si facem fel si fel de figuri, evident ca nu o sa stea ei sa ne sufle in bors.Intr-adevar, sunt si unii care isi inseala prietena pentru ca nu se pot abtine, ca sunt ei magari straight face
dar, daca stii cum sa il faci sa te iubeasca si sa te si resptecte in acelasi timp, sigur nu te va insela

| georgiana0ingeras a răspuns:

Pai baietii inseala pentru ca se satura de iubitele lor or vor sa fie macho si sa aiba mai multe iubite.vina poate in cel mai mare caz sa fie amndurora pentru ca atunci cand un baiat se decida sa insele are un motiv si cel mai des intalnit este ca iubita nul satisface se satura de ea si se duce in cautarea altei partide mai bune. daca ai fost inselata cel mai bine este sa il parasesti si sa mergi mai departe nu este ultimul baiat de pe pamnt