| Pupsik_7659 a întrebat:

De ce baieti mereu ne inseala?

9 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

De unde APARETI? NU toti sunt cum crez, iar parerea celor de aici nu conteaza. La fel sunt si Fetele si asta ti-o spun cu sinceritate.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Bai fetelor ne jignitiwinking si doare rolling on the floor))))) nea nu ma doare

| SociallyDepressed a răspuns:

Odata un baiat mi-a spus ca si-a inselat prietena cu o fata pe motivul ca "fata se dadea la mine...ce era sa fac?"
Si nu numai baietii inseala.Si fetele fac la fel.

| Pysu a răspuns:

Pentru ca ei in ziua de azi vor sex. O fata ii dovedeste unui baiat ca il iubeste cu adevarat facand dragoste. Bine eu nu zic asta pentru ca sunt baiat, dar asta e adevaru. Daca nu crezi, uita-te si tu pe carti de specialitate.big grin

| maftei a răspuns:

Poate probabil nu gaseste la partenera lui tot ce asi doreste.Sunt fete care nu comunica,nu glumesc, nu le sunt alaturi cand au nevoie, nu fac sex...sunt mai multe chestii

| eduardinoedy a răspuns:

Hey, eu nu insel :-D id d mes eduard. puiu@rocketmail.com

| Ralu13 a răspuns:

Nu toti baietii isi inseala iubitele. happy Daca ti s-a intamplat inseamna ca ai avut langa tine un om care nu stia ce are si s-a dus orbeste dupa altceva. Cat despre " De ce inseala baietii fetele? " Hmm... depinde, unii pentru ca pur si simplu nu se mai simt atrasi sau nu mai au sentimente fata de actuala si vor sa isi bata joc, altii doar ca sa se laude " ia uite ba ca eu am facut nu stiu ce. ", unii pentru ca iubitele nu doresc sa intretina relatii sexuale cu ei, cei insurati pentru ca spun ca nu se simt atrasi si doresc sa evadeze din acel " mediu ". Sunt "n" motive. Unora le pare rau, altora nu. Dar orice barbat/baiat care inseala o femeie/fata nu stie sa aprecieze ce are langa el. Nu stie sa vada cat de frumoasa, inteligenta e persoana de langa el. Nu apreciaza ca probabil EA, i-a fost alaturi la bine si la greu si nu o respecta cat de putin. Nu dau nici 2 bani pe iubirea ce fetele/femeile le-o poarta. Dar sa recunoastem ca si noi uneori ii indepartam de noi si la cate curvulite sunt in tara; ispita e mare. Iar daca acasa nu are confortul sufletesc si mental, fizic. Este normal, din punctul meu de vedere. Mie mi se pare ca uneori UNELE dintre noi nici nu stim cum sa ni-i tinem aproape. Plus ca barbatii si baietii se gandesc numai la sex, iar daca partenera nu este de acord, ori o inseala ori o paraseste. Sau mai sunt aceea care dupa ce fac sex, o paraseste. pentru ca doar atat a dorit( putini sunt aceia care tin cu adevarat la iubita lor )Parerea mea fiecare cu parerea luiwinking. Papa si o zi buna happy IMI CER SCUZE DACA AM AVUT VRO GRESEALA IN CE AM SCRIS MAI SUS DAR TASTATURA NU IMI MERGE PREA BINE. :d

| fetitzacufitze a răspuns:

Ca asa sunt ei conceputi... sa fie cretini rolling on the floor)

| grigore92 a răspuns:

Poate ca se plictisesc de acea persoana.