| Secretkkk a întrebat:

De ce baieti sunt asa de indrazneti? Am un prieten la care tin foarte mult si ne impacam foarte bine, doar ca uneori nu imi place coportamentul lui, incepe sa imi puie mina pe unde nu se poate si asta nu imi place. Ce sa fac? Ce sa inteleg din asta? Oare pentru el totul ce se petrece intre noi doi e un joc? Au inercat multi sa ne faca sa ne certam dar nu au reusit. Am trait mereu in bine si pace. Dar nu inteleg ce s-a intimplat cum. Oare asta ii face lui placere. Mentionez avem 15 si 16 ani. Oar se joaca cu sentimentele mele?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu as fi de acord cu prietenul tau. La ce nick ai, imi imaginez si comportamentul. Hai nu te supara, eu promit sa-ti pun mana numai pe coada.

| Flav a răspuns:

Miau.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Data viitoare cand mai pune mana unde nu se poate fa-i si tu la fel sa se invete minte!

nony
| nony a răspuns:

Pisicutzo.cand o sa mai stai cu el de vorba. uite-te atenta in ochii lui. o sa-i vezi ceafa.stai,nu asta e surpriza.de te uiti si mai antenta, pe ceafa scrie SEX.laughing
La 16 ani nu are nici are nici un sentiment, pariu ca nici definitia nu o stie?! Atat vrea.

| snepy a răspuns:

Si daca te atinge unde nu trebuie care e problema? e prietenul tau happy

| sorin a răspuns:

Asa e normal.

| BUBULINA a răspuns:

Flav esti comic rau rolling on the floor)
ma doare burta de la raslaughing

| JayLeno a răspuns:

Vrea si el sa experimenteze...pe tinewinking

| Shery a răspuns:

Baietii de obicei si mai ales la varsta asta, se gandesc in majoritatea timpului la sex laughing nu mai incerca, ca nu ai cum sa ii intelegi...cum nici ei nu au cum sa ne inteleaga pe noi... incearca doar sa ii spui ca asta te incomodeaza, si sa ii impui niste limite... asta e bine, asta nu e bine...asta imi place, asta nu... daca nu te impui s-ar putea sa ajungi sa incepi sa te simti incomod in relatie si pur si simplu sa va indepartati unul de altul...

| Shery a răspuns:

@castorus: adica sa "SEXperimenteze" laughing

| spiritul a răspuns:

Da tu ce vrei, unu tantalau? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Explozie" de hormoni la varsta voastra...asa-s mai toti. Daca tu nu l-ai oprit la timp...

| roberttpu a răspuns:

Baietilor le sta in fire sa fie indrazneti cu fetele... Daca nu ei atunci cine?happy