| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii care poarta tanga sunt luati in ras si sunt batjocorati?

23 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Fiindca lumea e dobitoaca. ne intereseaza prea mult ce-i in CURtea vecinului. Acum vreo zece ani se radea de cei cu ochelari, acum vad ca-i o moda sa-ti pui ochelari din aia wayfarrer fara sa ai probleme cu vederea, doar asa de amorul artei. Chilotii tanga pentru barbati sunt diferit construiti decat cei pentru femei si sunt intr-adevar tot pentru a se vedea fundul. Apropo din diverse studii si interpelari femeile au si ele tendinta de a se uita la fundul barbatilor ca na...sani n-avem. Si-atunci nu vad unde e problema. Acum depinde si cine poarta asa ceva ca daca esti cat o vaca recte cat un bivol si-ti pui tanga, te-asigur ca in acel caz tanga nu e nici pentru femeia nici pentru barbatul cu sunci.

| Winchester308 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu...treaba e mult mai scrantita aici...de data asta lumea-i interesata de ce-i in pantalonii vecinului, nu in curtea sa.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Hai s-o vad p-aia care zice ca asta nu-i sexy in tanga. Las-o dracu ca nici tuturor femeilor nu le sta bine in tanga cum nici tuturor barbatilor. Da povestea cu masculin nemasculin s-o lasam. Ca pana prin anii 90 nici rosu cica nu era masculin.

http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/140938012497_1_0_1/1000x1000.jpg

sau poate vreti de marca
mnea de marca fi-v-ar mofturile sa va fie

http://www.underwearinc.org/......ong225.jpg

| Vektor a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

P'ala din prima poza i-as fi pus si eu mana pe fund laughing

| JeTeLove a răspuns:

Băieții care poartă tanga îmi provoacă un profund dezgust. Pur și simplu nu le stă bine, sunt penibili. Ce-ar fi să înceapă și fetele să se bărbierească... ar avea pielea de bebeluș.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru JeTeLove):

Cum adica ce-ar fi? adica tie-ti creste mustata si stai asa cu ea ca tanti Floarea de la Gheboaia? Sau cu parul pe la subrat si pe picioare?

| Hakuouki a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Chiar ma gandeam si eu cum sta ea cu parul...dar nu vreau sa stiu.
Personal, sa poarte cine vrea, poate as purta si eu daca ar avea iubita vreo fantezie laughing

| JeTeLove a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

*Facepalm*!
Îți dai seama că m-am referit strict la "bărbierit" și atât, adică un lucru STRICT făcut de bărbați. Nu cred că vezi femeile stând în baie da-te cu spumă pe jumătate din față și cu o lamă în mână.
Dar deh, mintea unora zboară prin diferite părți. happy Ei bine, așa e și cu tanga purtați de bărbați. Ei fac un lucru care este făcut doar de către femei. Atât.

| Vektor a răspuns (pentru JeTeLove):

Crede-ma ca o femeie data cu spuma pe fata, tot arata mai sexy decat un barbat laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

E la fel ca si cum ar purta fusta

| Madayna a răspuns:

Pentru ca nu-i normal ca un barbat sa poarte tanga, nu e masculin.

| Vektor a răspuns:

Pentru ca femei si pentru ca gay.

Răspuns utilizator avertizat
| NoRegretsxx a răspuns:

Batjocoriti. De ce? E simplu. Ca aia nu se pot nu mi barbati sau baieti cum ai zis tu.

| NoRegretsxx a răspuns:

Numi*

| AlexandraCris a răspuns:

Pentru că e echivalent cu a purta fustă sau rochie sau sutien... laughing

| happy31animation a răspuns:

Pentru ca arata ciudat.

| Xulescu006 a răspuns:

Wow exista tanga pentru baieti? am ramas in urma...

| whattt a răspuns (pentru Xulescu006):

Da ai ramas

| Vektor a răspuns (pentru Xulescu006):

De cel putin acum vreo 15 ani am vazut prima data un barbat cu tanga..esti rau in urma laughing

| BlackOpal a răspuns:

Pentru ca se considera ca acest tip de lenjerie intima este pentru femei, menita sa puna fesele in evidenta. Un barbat cu tanga pare un pic efeminat, si de aici se ajunge la concluzia ca este gay.