| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii nu vorbesc niciodata cu prietenii despre iubitele lor?

7 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu vorbesc? Poate, dar nu stim noi sau le e rusine sa recunoasca ca sunt indragostiti.tongue

| Johnny_3797 a răspuns:

Ca sa nu le faca pofta la prieteni sai de a se fura iubita tongue

| JeSa a răspuns:

Presupun ca deoarece, li se pare acest lucru, destul de feminin.
(Chiar daca nu stiu cu lux de amanunte, dar macar, am, asa, cateva idei.) Prin urmare exista diferente intre emotionalitatea barbatilor si cea a femeilor. Ei nu sunt asa de sensibili, cum sunt(em noi,) femeile, si nu prea pun accentul pe sentimente (la/in orice), ci mai degraba, prefera sa fie logici chiar si atunci cand iubesc si fac o treaba... Totusi, e tipic barbateasca toata treaba asta, insa e bine sa aiba curaj sa se deschida si altora, pentru a primi ajutor, deoarece pot evita o independenta cam trasa de par/exagerata, ce nu e prea buna.

| BlackScorpion07 a răspuns:

Asta s`o crezi tulaughing

| merock666 a răspuns:

Buna intrebare... poate nu vor sa se dea mari ...sau poate pur si simplu nu se gandesc la prietenele lor atunci cand sunt cu prietenii.

| Reeey a răspuns:

Ca sa nu se faca de ras, simplu stiu eu pe cineva care tot timpu se linge cu una si is enervati numai mua mua mua se aude laughing))))) sclavi.

| Gdeni a răspuns:

Ohooo! ba vorbesc stai u fara grija rolling on the floor