| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii sunt asa complicati?straight faceAdica astazi iti vorbesc cu : >big grin

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

Buna.Asa este natura lor.Si noi, fetele suntem foarte complicate numai ca nu ne dam noi seamalaughing. Daca nu erau ei asa de complicati probabil ca noi eram mai proastelaughing. Funda?batting eyelashes

FunnyMoment

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca majoritatea sunt zapaciti la bibilica.

| Dash a răspuns:

De mere big grin

| danypoli95 a răspuns:

Nu barbati sunt complicati, fetele in usoareee de caplaughing

| anonymus a răspuns:

Un obiect actioneaza asupra celuilalt cu o forta egala si de sens contrac, in cazu de fata daca fetele sunt ciudate, insemna ca sunt si baietii.deci voi sunteti de vina

| CrisDdf a răspuns:

Si maine nu te mia baga`n seama.

| CrisDdf a răspuns:

Corectlaughing.funnymoment.Imi lasi id'u tau de mess pe privat?happy

| CrisDdf a răspuns:

Am 13 ani jumwinking.

| CrisDdf a răspuns:

Greu de cap esti tu :p

| Eşarfăăă a răspuns:

De plăcere.

| FeelTheLove a răspuns:

Cei care sunt asa au probleme.happy
Incearca sa ii eviti.

| mely4you a răspuns:

Eee,,complicati '' e mult sp eu ma inteleg bine cu unii dar. daca te referi la comunicare daca ei se comporta asa fa si u la felwinking