| Ingerul_4184 a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele cu sani rotunzi in detrimentul celorlaltor tipuri?
Pana la urma toti sunt sani thinking
Nu credeti ca acestia ar trebui sa puna mai mult pret pe caracterul fetei?

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Pe caracter? Probabil 2 din 10 baieti se uita asa mult la caracter fata de fizic.

Suntem barbati, ne place ce ii frumos, si unele fete recunosc despre altele ca arata bine si ca le plac. Ce sa mai zic de barbati normali?!

Legat de formele sanilor, personal n-am treaba, nu cred ca am zis ca nu vreau sa fiu cu o fata ca are sani de tipul x, y, z...
Depinde de gusturi, la unii le plac grasele, implicit sanii foarte mari, altii, cunosc cativa, care le plac fetele plate, nimic, 0. Gusturile nu se discuta.

Legat de treaba cu caracteru, ce vezi prima oara cand te uiti la o fata? Caracterul? Daca ar fi sa ne luam la prima vedere dupa caracter, daca fata respectiva ii pe stop, are o zi nasoala, nu are chef de lume-->no sa fie in toane bune, automat o sa zici ca ii naspa fata?

Lumea ii superficiala, clar, gaseste persoana care nu ii chiar asa ( mai exista) si gata. Nimeni nu te pune sa stai cu o persoana superficiala.

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate fi si din gene. >> cercul, rotundul, plinatatea frageda si unduitoare, plac asa cum place orice este simetric, echilibrat si placut ochiului!

Din alt punct de vedere, a prefera pe cineva doar din acest punct de vedere, e o mare lacuna si pierdere, pentru ca sanilor, indiferent de forme si marimi, le place sa fie mangaiati, sarutati si dezmierdati in cele mai diverse feluri, cu tandrete si finete!

Pentru astfel de "fraieri", dar si ca sa te linistesc pe deplin, si foarte corelat cu practica optima, PRE-sexuala, a Petting-ului, iti spun ca sanii, daca exista o mare excitatie si stiinta a dezmierdarii (+rabdare!), pot genera chiar si orgasm!

Asa ca, baieti, puneti mana de invatati sa mangaiati si sa sarutati, si veti foarte apreciati!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate fi si din gene. >> cercul, rotundul, plinatatea frageda si unduitoare, plac asa cum place orice este simetric, echilibrat si placut ochiului!

Din alt punct de vedere, a prefera pe cineva doar din acest punct de vedere, e o mare lacuna si pierdere, pentru ca sanilor, indiferent de forme si marimi, le place sa fie mangaiati, sarutati si dezmierdati in cele mai diverse feluri, cu tandrete si finete!

Pentru astfel de "fraieri", dar si ca sa te linistesc pe deplin, si foarte corelat cu practica optima, PRE-sexuala, a Petting-ului, iti spun ca sanii, daca exista o mare excitatie si stiinta a dezmierdarii (+rabdare!), pot genera chiar si orgasm!

Asa ca, baieti, puneti mana de invatati sa mangaiati si sa sarutati, si veti foarte apreciati!

Deci este evident ca, totusi, caracterul, chestiile comune sau cele complementare si buna intelegere dintre cei 2 ar trebui sa primeze!

| Narfundo a răspuns:

Sani rotunzi, sani rotunzi, sani rotunzi!

| Emeraude a răspuns:

Dar tu cum ii ai, romb?
Nu cred ca un baiat se indragosteste fix de sanii tai, si daca o face, nu are rost sa stai cu el.

| User a răspuns:

Eu de exemplu, nu ma uit neaparat la forma sanilor... bine, ma uit, da' nu conteaza daca's rotunzi, mici sau eu mai stiu cum. da' nici sa fie mai aplatizata decat mine. Degeaba are sani ca lumea daca are c*ru cat galeata, e proasta ca noaptea sau urata ca muma padurii. Important e sa fie faina, sensibila, inteligenta, buna la suflet si cat mai comunicativabig grin

| Miauti a răspuns:

Pai nu sunt! toti sanii difera. Uni sunt mai pufosi, alti mai tari, alti se balangane, alti rezistenti la frig, alti la caldura, alti sunt mai mici, alti mai mari.

| Miauti a răspuns:

@Emeraude Cred ca daca erau romb m ar fi atras laughing), sau in forma de inima. Hmm! pare interesant poate apare peste ca-ti va ani. Cine dracu stie ce poate face genetica asta.

| rap4us a răspuns:

Pai ei se iauu dupa pofta lor de sex si dupa frumusetea lor

| Thunder a răspuns:

Iti spun eu ca daca ni se pune pata pe o fata nu ne mai intereseaza ce fel de sani are. Cine te pacaleste pe tine ca baietii nu pun pret pe caracter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi voie sa-ti spun ca exista si fete cu caracter si cu sani 'rotunzi', am observat ca fetele cu sani mici se cred mai destepte, mai cu 'caracter ' decat cele cu sani mari insa din pacate nu este asa... exista tot felul de persoane pe lumea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai avut parte de o fata cu sanii misto, dar relatia n-a mers, oricum ca baiat iti va ramane in cap experienta si vei cauta pe viitor in afara de potriveala si ca fata sa aiba sani mari, nu mici.
Sorry fetelor cu sanii mici.

Daca tipul intra intr-o relatie cu una cu sanii mici, dar exista potriveala, va cam avea inimioara impartita in doua, adica va fi cam botos, dar bineinteles nu-i va putea spune fetei cu sanii mici, ca sa n-o jigneasca. Ar putea la fel sa se desparta de ea pe chestia asta.