| Sevenup a întrebat:

De ce baietilor le plac in special fetele blonde? (eu sunt satena deschis si am parul cret si o prietena mi-a zis ca baietii se uita dupa fete blonde si crete pentru ca sunt mai rar intalnite), dar de ce e asa importanta culoarea parului?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E fals. Contează caracterul omului, nu culoarea părului. Crezi că dacă te vopseşti blondă o să sară toţi? Nu. Baftă!

| angel4v3ryour a răspuns:

coolBlondele se lasa mai usor la pat si le plac doar aventurile! dar asta sa stii nu-i ceva general nu toate sunt la fel! iar mie imi plac in special satenele!

| shanela a răspuns:

Hey eu mis blonda da chiar nu inteleg de ce le puneti pe toate la un loc? nu toate „suntem„ la fel depinde doar de caracterul omului ceea ce simpti, ceea ce gandesti nu depinde de culoarea parului...pur si simplu asa esti u aaaa da si revenind la intrebarea ta fiecare baiat cu gusturile lui love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e sincer m-am saturat de blonde.mai toate blondele(apropae imi cer scuze celor care nu sunt asa de o sa zic acum)cauta bani si dupa fug si se duc la altu adica sunt cum sa zic... fufe scuzati daca vb urat dar chiar asa e.am avut un prieten care are bani a stat cu o blonda i-a luat detoate bratari, haine alea alea si dupa cateva luni s-au despartit. oricum mi-e unu imi plac si cretele si fetele brunete sau satene eu zic sa iti lasi cum iti sta tie mai bine

| gabriella_3247 a răspuns:

Asta sincer e o prostie, nu culoarea parului face pe cineva sa se uite dupa tine