| RAY a întrebat:

De ce barbatii care vad femeile ca obiecte sexuale sunt apreciati iar virginii sunt luati in ras?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Simplu, ca aia care vad femeile ca obiecte sexuale, sunt masculi mai afla adica arata foarte bine, emit trasaturi masculine folositoare in trecut la supravietuire asa ca le atrage pe femei. Si ala exact prin asta se caracterizeaza, rautate, nesentimentalism, nestatornicie, sexul e cel mai important.

Virginii sunt luati in ras, ca nu atrag deloc, altfel nu mai ajungeau virgini de mult. Si cum fizicul e proba eliminatorie, nu le int ca virginu e mai bun, mai statornic, mai sentimentalist.
De fapt e asa constrans de capacitati, altfel nici ala nu ar fi deloc okey.

32 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Si daca scrie mult, trebuie sa fiu de acord cu ce scrie?
Conteaza fizicul, dar el spune ca cei care arata bine 'se caracterizeaza prin, rautate, nesentimentalism, nestatornicie, sexul e cel mai important.'
Nici macar sa rad nu mai pot la o astfel de conceptie.
Da'mi exemplul unei fete de pe TPU care este atrasa de un asa marlan, si mai face si sex cu el!
Poti?

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Nu trebuie sa fii de acord cu nimeni, nimeni nu trebuie sa fie cu nimeni, pentru ca sunt generalizari si sunt eronate, si eu cred ca fizicul conteaza, cat despre asa zis marian nu stiu cine e si cine il place