| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii au nevoie de sex si femeile de dragoste?

35 răspunsuri:
| Anonymous999 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pentru barbati conteaza mai mult sexul, nu pentru toti, majoritatea femeilor pun dragoste in relatie mda. Nu ma cunosti draga stropitoare asa ca tineti comentariile de 2 bani pentru tine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anonymous999):

Nici nu e nevoie sa te cunosc personal ca sa-mi dau seama ce fel de logica ai, e suficient sa te citesc. Era nevoie sa te cunosc ca sa imi dau seama ce dimensiuni ai.
Sustii cu tarie un stereotip tampit, mai documenteaza-te.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Happyjump):

Desi in prima parte cam ai dreptate, eu iti doresc sa te indragostesti nebuneste intr-o zi! 3happy

| Anonymous999 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pentru tine e nevoie doar sa stai in fata laptopului si sa-ti cu pararea so just give me a breakoh go on

| anamary a răspuns:

Si femeile au nevoie de sex dar ele fac sex in principal daca exista sentimente puternice. Stii cum se zice: femeile au nevoie de un motiv pentru a face sex, barbatii doar de un loc. Pofta de sex a barbatilor care este mai crescuta decat cea a femeilor se datoreaza hormonului testosteron care se gaseste mai mult la barbati decat la femei