| Optimus7 a întrebat:

De ce cand imi fac iubita nu mai am chef sa fac sex? Nici sa ma masturbez.

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

POi esti indragostit si nu-ti mai sta gandul la altceva...

3 răspunsuri:
| CrazyBambollina a răspuns:

Vrei sa zici atunci cand faci s e x cu ea? pai ar fi 2 variante, ori ati facut-o de ult prea multe ori si ar trebui s-o mai rariti, ori nu te mai atrage.incearca sa te uiti dupa alte fete sau cere parerea unui alt baiat care stii ca e in aceeasi situatie u tine. ppup.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca nu ai chef sa faci sex cu ea, e clar ca nu va potriviti.

| Narfundo a răspuns:

Tu parca nu reuseai sa te lasi de masturbarelaughing acum intr-o zi ti-ai facut si prietena si te-ai si lasat=) mai asteapta vreo 2 zile atunci.