| Medeea2003 a întrebat:

De ce categoria *Dragoste și Sex* este bombardată de o persoană care întreabă într-una fetele de pe site dacă ar face sex oral pe bani, dacă ar accepta sex în grup, dacă le place sexul anal, etc. și o groază de întrebări ciudate și cam toate întrebările lui/ei sunt cu tentă sexuală, ieșite puțin din comun...Cine este acea persoană? Ce vrea ea de fapt de pune asemenea întrebări neobișnuite? Ce urmărește ea/el de fapt? Voi știți despre ce vorbesc, ați avut ocazia să remarcați câteva întrebări ale acelei persoane? Știe cineva cum îl/o cheamă?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că moderarea acestui Sait este aleatorie și nu foarte strictă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Suntem,,anonimi' pe acest site.Nimeni nu poate sti cinee cu adevarat in spatele monitorului.
Asfel de persoane vor sa atraga atentia nu cred ca ar fi interesata de asfel probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un frustrat care nu poate obtine sex decat platind si testeaza piata

| Mădăd26 a răspuns:

Este un "el", nu i-am retinut numele, pune aceste intrebari pentru ca duce lipsa de sex si pentru ca este frustrat si curios sa afle lucruri are nu o sa aiba parte niciodata

| deeeaqq a răspuns:

De unde mama dracu să știm cum îl cheamă și cine este acea persoană?
O fi un trist care duce lipsă de sex, cred.

| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

N-are prietena si cauta sa vada daca fetele noastre sunt curve ce mai vrei