| emily_6345 a întrebat:

De ce cel pe care il iubesc nu ma iubeste? El nu are prietena. Toti imi spun ca sunt foarte frumoasa.Nu as spune ca are mare noroc in dragoste. ajutati-ma va rooooog.

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Te inteleg. Iti propun sa stai mult in preajma lui, sa nu razi de el, sa incerci sa-l ajuti daca are vreo problema, sa razi cu el, sa glm intre voi etc. Dar sa nu ii arati ca esti disperata dupa el. Si mie imi place de un baiat deci stiu cum e.
Multa bafta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate omul nu are chef de o relatie momentan si trebuie lasat in pace nu obligat sa fie cu tine ca totul va iesi rau.

| Libelle a răspuns:

Nu esti ceea e isi doreste el,lucru ce nu sta numai in frumusete,asta daca a avut cazia sa te cunoasca, sau poate iubeste pe altcineva, chiar daca nu are o relatie cu respectiva.
Poate mai sunt si lucruri rezervate pentru viitor.
Cand nu ti se ofera ceva...se intampla pentru ca nu e pentru tine acel lucru.Iar daca e, totul e o incercare, ca sa vada Dumnezeu cat rezisti sau cat de mult il iubesti.

| MMihai a răspuns:

Eu vreau să te ajut, dar cum să o fac concret? Eu sunt un bărbat, nu o femeie.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca sunt oamaeni care pur si simplu nu ca nu ii placi tu ci pur si simplu nu vor o relatie de fapt nu sunt pregatiti.iar nu este o regula neaparat ca tu sa fii indragostita si a acea persoana sa iti corespunda si sa te iubeasca si ea. funda?

| auroraa a răspuns:

Fiindca nu poti impune pe cineva sa iubesti, fiindca trece dragostea si nu depinde de noi, sau chiar poate nu apare, poti sa incerci sa il farmeci, sa flirtezi cu el, sa vorbesti cu el, happy dar cel mai trist ar fi daca pina cind il cuceresti sa-ti gasesti tu altul sau sa te indragostesti de altul... oricum, sper ca va fi a tau! MUlta bafta!
papa

| asul10 a răspuns:

Daca altii iti spun ca esti frumoasa, aia nu inseamna ca si pentru el e acelasi lucruhappy... Poate el nu te considera cum te considera altiibig grin. Succes in continuare:*

| claudia01 a răspuns:

Draga mea, dragostea nu are legatura cu frumusetea,probabil are alte gusturi, daca ceilalti iti spun ca esti frumoasa poate ca esti, dar nu pentru el...