| NWOtheory a întrebat:

De ce cele mai multe fete și femei se apucă de videochat? Eu cred că nu o fac din plăcere, ci pentru că nu au altă șansă în viață. E o diferență mare între 3.000 de lei și 30.000 de lei. Dacă munca ar fi încurajată și stimulată, cu siguranță nimeni nu ar mai face videochat. Însă, din moment ce din videochat se câștigă mai bine, atunci te bagi la videochat – e foarte simplu. Cu toții muncim pentru bani și avem nevoie de bani, iar, din păcate, se pare că din munca obișnuită nu se pot face prea mulți bani. Asta este realitatea, iar singurul vinovat pentru faptul că femeile ajung să practice videochat este chiar acest sistem corupt. Majoritatea băieților și bărbaților ar face la fel, dacă ar fi și ei căutați.

1 răspuns:
| Bossu000918 a răspuns:

Păi fac videochat pentru banii că așa le place lor sa se arate dezbrăcate in fata camerelor