| anonim_4396 a întrebat:

De ce cind maninc mi se mareste burta si e rotunda parca ai fi gravida,. ininte nu era asa, ciclu mi-a venit luna trecuta si gravida nu cred ca as putea fi...

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Chiar daca ai fi insarcinata nu ti-ar creste burta instantaneu deci poate ca mananci mai mult decat trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum ai vrea sa arata burta ta diferita ca a noastra esti martiana? faza cu gravidarea tu crezi ca in zile isi creste burta asa mult nu baga asa mult in tine si tin-neti spatele drept