| dana_2309 a întrebat:

De ce cind vad o poza lor, adica baiatului care il iubesc si actuala s-a prietena, parca ma sufoc numi ajunge aer dc asa? sa-u poate ca sunt geloasa nu?

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Deoarece tu simti ceva pentru el si demulte ori ti-ai imaginat cum esti cu el alaturi si aceasta deamu so intiparit la tine in creier, dar cind vezi aceea poza la tine ceva nu e in regula pentru ca ochii tai transmit imagine la creier, creieru o analizeaza si el nu intelege ce si cum si apar aceste fele ca nervozitate... senzatii ca nu iti ajunge aer... dar unii spun ca pur si simplu este un sentiment de gelozie happy

| demon a răspuns:

Sincer si eu trec tot prin asa ceva momentan dar incerc sa nu fiu gelos stiu ca nu ii bine si vreau sa o vad fericita dar sincer nu pot oricat imi doresc chestia asta imi lipseste prea mult... sad

| mgtow a răspuns:

Da, nu suporti ca acel baiat sa fie cu alta fata ai dori sa fi tu in locul acelei fete.