| Dragos636 a întrebat:

De ce copiilor le este interzis sa vada sani? Si nu ma refer la filme porno.

4 răspunsuri:
| Madalina343 a răspuns:

Pt ca sanii sunt parti intime ale femeilor

| neutrino a răspuns:

Cine ti-a interzis tie acest lucru?

| DonaldTrump a răspuns:

In afara de maica-ta nu vad cine ti-ar interzice. Mergi pe o plaja de nudisti sa vezi acolo cati sani vrei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Expunerea sanilor, a sfarcurilor si a feselor in public este considerata indecenta si ilegala.Insa daca doresti sa iti "clatesti" ochii cu astfel de "minunatii" te poti duce in locuri unde sa face plaja (la mare sau pe plajele de nudisti) si vei vedea sani si nu numai, expusi la soare incepand cu cele mititele de fete fecioare pana la tate atarnate ale unor babe zbarcite.