| Yourgirls a întrebat:

De ce dacă iubim suferim, rănim persoana iubită?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa e viata, daca iubesti cu adevarat nu ranesti persoana iubita. Si in lume mai sunt persoane care nu iubesc gasesti fel si fel de oameni.

| zaharbrun a răspuns:

Pentru ca asta ne este natura, asa suntem creati sa facem lucrurile astea si daca nu ai suferii din cauza dragostei sau nu ai mai face pe cineva sa sufere ai / ar mai stii ce este iubirea?

| LiveHeart a răspuns:

Iubesti faara sa gandesti, nu poti sa-ti controlezi sentimentele, si mereu va fi o persoana care o sa fie ranita, sau o persoana care o sa sufere happy...stiu din propria experienta...laughing