| cinevainpanamea a întrebat:

De ce de fiecaredata cand prietenul meu se freaca de mine ( IMBRACATI) [ adica cu penisul lui se freaca de "pasarica" rolling on the floor mea prin pantaloni]
imi curge sange?

9 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Tu cand te exciti, in loc sa te "umezesti"cu lichid vaginal, o faci cu sange? straniuthinking

| piciuk a răspuns:

De unde iti curge sange?

| Dobitoc a răspuns:

Poate vrea sa se excite.Habar nu am de ce iti curge sange straight face

| keepa a răspuns:

Gandeste'te cand ti-a venit ultima data menstruatia si daca esti la perioada de mijloc(adica au trecut aprox 2 saptamani de cand ti-a venit) e absolut normal, sangerezi din cauza ca are loc ovulatia si e normal, am patit si eu si tot asa dupa c a intalnisem cu prietenul meu si ma panicasem si apoi am aflat, nu are treaba cu pr. tau sau ca se "freaca" de tine daca esti in perioada aia. funda?batting eyelashes

| madia a răspuns:

Doar daca are ceva ascutit prin buzunare laughing

Sincer, nu stiu. Ciudat.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Esti sigura ca nu ii curgea sange ca erai pe stop? rolling on the floor)))))))

| FataTPUpunctRo a răspuns:

laughing ai grija poate sa te dezvirgineze(cred)laughing

Eu zic sa nu il mai lasi sa faca astabig grin

| cinevainpanamea explică:

Tot nu mi-ati raspuns la intrebare straight face
@Ɖσℓℓƨɛαℓℓʏ imbracati straight face. nu cred ca are cum sa dezvirgineze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece ii frangi inima pasaricii. Si pasaricile sufera din dragoste.