| dragalasa a întrebat:

De ce despartire doare asa de mult

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca a existat iubire si sufera cel care se desparte iar cel ce a facut rau il doare undeva.

Răspuns utilizator avertizat
| SociallyDepressed a răspuns:

Pentru ca te implici prea mult.

| nonny50 a răspuns:

Din acelasi motiv care o iubire te ridica la cer! happy

| ralu_1668 a răspuns:

Pentru ca o parte din sufletul tau a ramas la jumatatea ta, eu nu as vrea sa trec prin asa ceva dar e ingrozitor, nu uita se vindeca.

| teiubesk23 a răspuns:

Deoarece nu trebuie sa te atasezi prea mult de o persoana...Intr-o relatie trebuie sa te astepti la orice. Traieste fiecare clipa la maxim, iubeste din plin, profita de fiecare moment fericit, dar nu uita ca orice inceput are si un sfirsit.
Oricum tine-te mindra, cu capul sus si vei avea succes.

| Katline a răspuns:

Fiindca intr-o relatie de fiecare data unul dintre iubiti iubeste mai mult. De fiecare data unul pune mai mult suflet, iar atunci cand celalalt isi bate joc situatia devine mai complicata...Un lucru trebuie sa il stii : Roata se intoarce de fiecare data! stiu ca pare aiurea, ca din telenovele... dar crede-ma ca iti spun din propria experienta happyMult succes, iubita, ai grija de tine! :*

| nIMic_3176 a răspuns:

Nu stii sa traiesti!

| remmus a răspuns:

Pentru ca tu esti foarte proasta si n-ai ce face asa ca pui intrebari stupide.

| falstar01 a răspuns:

Pentru ca nu te masturbezi destul.