| szergiu a întrebat:

De ce dupa ce o fata refuza un baiat nu mai vorbeste cu el?

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Nu toate fetele fac asa. unele continua sa tina legatura ca prieteni sa vorbeasca si din astea, iar altele nu, nu mai vorbesc deloc cu respectivul. tongue

| auroraa a răspuns:

Fiindca nu vrea din nou propuneri, si se teme un pic, eu nu inteleg asta, dupa ce m-am despartit de doi baieti am vorbit inca jumatate de an cu el, big grin iar cu unul un an intreg

| jolie_9206 a răspuns:

Pentru ca se simte prost si prefera sa nu mai vorbeasca cu el.E des intalnit acest lucru, dar o fata cu picioarele pe pamant nu face asta.
Daca o fata iti face asta e bine sa ii dai timp si sa o intrebi poate iti raspunde si vei vedea ca am dreptate.Le e teama ca sunteti suparati si prefera sa va ocoleasca.