| love you soo much... a întrebat:

De ce dupa ce prietenul meu imi mingie clitisorul am o mica scurgere alba iar urmatoarea zi scurgerea se repeta din nou cu ceva dureri abdominale...

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Eu cred ca te exciti si atunci vaginul tau elimina secretii, pentru a facilita penetrarea care ar urma. Dar o vizita la medic te-ar lamuri exact.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De ce nu mergi la medicul specialist sa-i spui ce ne-ai scris si noua? Esti sigura ca intrebarea ta este serioasa?

| love you soo much... explică:

Desigur ca sint sigura de intrebare...asta acum la mine este o problema si cer ajutor......va rog...

| elena a răspuns:

Sfatul meu ramane acelasi... s-ar putea sa fii racita la ovare de acolo vine durerea si nu mai sta, mergi imediat la doctor, ingrijeste acest organ pentru ca ai nevoie de el sanatos toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Di nefericire s-ar putea sa ai cist

| anutzacreatza a răspuns:

Acea scurgere care zici tu imediat dupa....este de fapt orgasmul pe care ti l-a provocat....si problema cu durerile abdominale ar trebui sa te duci la un medic ginecoloc sa te consulte sa previi unele infectii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti fete pe aici vad si habarnaveti ce spuneti. Secretiile de lubrifiere sunt transparente, nu albe! Aia alba este cred din cauza ca pretenu-to te-a mangaiat cu degetele jegoase si te-ai infectat.