| Pinzarugrigore a întrebat:

De ce dupa o relatie sexuala prietenii mele ia inceput sai curga singe din nas in toata ziua?

6 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

Nu din cauza sexului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o fi dat cu capul de pereti thinking

| Gabryel123 a răspuns:

E din cauza ca organisum ei nu e hranit calumea si neodihnit, ii poti recomanda sa manance cel putin de 3 ori pe zi cum e normal si sa se odihneasca, asta va intarii celulele de sange din nas. Ii curge doar dintr-o-nara sau din amandoua?>

| Gabryel123 a răspuns:

Oricum e clar dc, are celulele de sange slabite, nu e nimic grav ar enevoie de odihna si sa se hraneasca.