| andyutu23 a întrebat:

De ce e viata asa de grea cand iubirea apare in ea? voi ce ati face ca sa va iubeasca persoana iubita?

11 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Aproape orice.happy

| andyutu23 explică (pentru UbexFlo):

As face orice nu aproape! eu chiar o iubesc, dar ea nu.

| UbexFlo a răspuns (pentru andyutu23):

Am spus aproape orice in calitate de fata pentru ca mai sunt si lucruri "naspa", baieti care profita de fete.In calitate de baiat.Cam da, poti face orice.tongue
Cucereste-o cu vorbe, cu fapte, scoate-o la plimbare, nu stiu.chestii de genul.Sa vada ca iti pasa de ea, ca simti ceva pentru ea si poate pe parcurs o sa inceapa si ea sa tina la tine,

| Cita a răspuns:

Daca nu te iubeste nu ai ce sa prea faci.Deci...daca o iubesti, mai bine ai lasa-o in pace. straight face

| Blondda a răspuns:

Devi enervant! ai umplut site-ul cu intrebarile tale. Nu te mai saturi? Incepi sa ma enervezi pe mine!

| andyutu23 explică (pentru Blondda):

DUTE MA DRQ de pitipoanca ...eu nu te-am intrebat pe tine! daca nu-ti convine fa pasi! nu e site-ul tau!

| Blondda a răspuns (pentru andyutu23):

De unde stii tu ca sunt eu pitipoanca? Ne cunoastem cumva? Nu e site-ul meu, dar nu sunt singura persoana care este enervata de comentariile tale aiurea. Nu te plictisesti?

| andyutu23 explică (pentru Blondda):

NU! da ce te freaca pe tine?

| Candace a răspuns:

Pentru ca nimic nu e perfect. uneori ai impresia ca daca nu te iubeste X o sa mori.dar nu-i asa.de cand ma stiu daca am vazut ca un baiat nu ma place l-am lasat in pace.mai bine sufar in tacere decat sa stau ca un catelus dupa fundu' lui.dar in cazul tau gandeste-te bine ce aveti in comun, varsta interese etc. si vei gasi raspunsul.

| XXXAnoNiMaXXX a răspuns:

Pai...e greu cand cealalta persoana nu te place. Si eu simt la fel dar cred ca putin diferit pentru ca sunt fata :d Eu as face si cred ca o sa mai astept o saptamana sa vad daca el ma place cat de putin. Daca vad orice semn de ce sa nu ii zic ca il plac? Nu stiu daca o sa-mi zica ca nu ma iubeste as incerca sa il uit. Daca iubesti ceva, elibereza-l. De obicei viata e grea pentru ca cealalta persoana nu te place, are iubit/iubita sau nu stie ca existi. Sper ca te-am ajutat

| lumi27 a răspuns:

Dupa parerea mea in razboi si in dragoste este permis orice, deci as face orice doar daca se merita happy