| Marius0202 a întrebat:

De ce ejaculez daca nu am avut contact sexual?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pentru ca esti prea excitat! happy

| Marius0202 explică (pentru lpavel):

Mi se întâmplă când mă trezesc Cum mă excit în somn

18 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza gandurilor si a imaginatiei tale erotico-sexuale care probabil este mult prea intensa si acest fapt provoaca o stare de excitarea frecventa dar mai ales peste masura. big grin Se zice ca in astfel de situatii de regula o l@ba la vremea ei rezolva in mod sigur problema...cel putin pe moment. Succes!

| Marius0202 explică (pentru corbulalbrosu):

E păcat sa faci **** dar mie mi se întâmplă când mă trezesc

| Marius0202 explică (pentru corbulalbrosu):

E păcat sa faci l@ba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius0202):

E pacat sa fii prostwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AnonImOO000 a răspuns:

Salut Marius! Si eu ma bazez pe biblie si incerc sa nu ma masturbez sau sa am contact sexual, ejaculezi chiar daca nu faci sex (mai ales noaptea) pentru ca organismul tau este activ din punc de vedere sexual, deci cu alte cuvinte este un lucru bun, pentru ca esti activ sexual, potent, si nu ai probleme pe plan sexual. uite cateva videoclipuri despre Dumnezeu. https://www.youtube.com/watch?v=HE1JG6fSlXE
https://www.youtube.com/watch?v=oHB7GEQpqeY
uite ce trebuie sa faci ca sa fii fiul lui Dumnezeu. tot ce trebuie sa faci este sa il lasi pe tatal plin de dragoste sa vina in viata ta, printr-o rugaciune simpla catre hristos, ''Doamne isuse am pacatuit impotriva ta, a vrut sa fac totul asa cum vreau eu, te rog sa ma ierti pentru faptul ca te-am respins pana acum, cred ca moartea ta pe cruce a platit datoria pacatului meu, cred ca tu esti fiul lui dumnezeu, si te primesc pe tine ca mantuitor personal si ca domn al vietii mele, imi predau viata tie'' din acest moment duhul sfant vine sa locuiasca in tine, numele tau este scris in cartea vietii mielului, si nu vei mai fi despartit niciodata de dragostea, iubirea, caldura, grija tatalui ceresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonImOO000):

Ce *** mea fumati bai? Ori ai un sarcasm peste limita mea, ori esti prost de bubui.

| Marius0202 explică (pentru AnonImOO000):

Poți face contact sexual cu soția ta atâta timp cât nu folosești perzevative. Sămânță trebuie sa ajungă în vaginul femei nu altundeva

| 90210 a răspuns (pentru Marius0202):

Deci tu vrei sa spui ca daca vrei tu sex atunci sotia e obligata sa ramana insarcinata doar pentru ca asa vrei tu? O prostie mai mare n-am auzit. Am mai evoluat pe parcurs si exista metode contraceptive stiai? Foloseste-le pentru ca nu mai aveam nevoie de alti oameni incuiati la minte ca tine pe planeta asta.

| Marius0202 explică (pentru 90210):

Ba omul sperma ți s-a dat sa faci copii nu sa o arunci pentru că e păcat

| aXy99 a răspuns (pentru Marius0202):

Si cand iti regulezi nevasta fara intentia de a o lasa gravida ce faci? Nu tot o arunci?

| Marius0202 explică:

Vezi ca nu te-am jignit, ba de nu crezi treaba ta lasa-l pe altul sa creadă dacă așa vrea el.

| Marius0202 explică:

Am întrebat, nu trebuie sa începi cu jigniri

| 3713372 a răspuns:

De la ****